Kampanya Katılım Koşulları


Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nden 06.12.2019 tarihli ve 40453693 -255.01.02 –E.11556 sayılı izin alınmıştır.


Kampanya 20.12.2019 saat 10:00 da başlayacak ve 22.03.2020. saat 22:00’da sona erecektir.
Kampanya tarihleri arasında Konya ilinde bulunan şirketimize ait Konya Kentplaza Alışveriş merkezi içerisindeki tüm mağazalardan (Konya Kentplaza AVM içerisinde bulunan banka ATM’lerinden yapılan işlemlere ait makbuzlar, tütün ve tütün mamülleri(tobacco), alkollü içecekler, şans ve talih oyunu harcamaları, hediye çeki ile yapılan alışverişler, Mobil/sabit telefon ve internet fatura ödemeleri, TL/Dakika yüklemeleri ve Kuyumcu mağazaları Poçan, Özboyacı,Blue Diamond , ve Altınbaş alışverişleri hariç) aynı gün içerisinde toplamda 200 TL ve katları tutarında (her 200 TL’ye bir çekiliş hakkı) alışveriş yaparak kampanya standına gelip fiş/faturalarını ibraz eden ve onaylatan KentCard sahibi müşterilere üzerinde çekilişe katılım no, Kart no ,ad, soyad, telefon, adres ve kampanya bilgilerinin bulunduğu bilgisayar çıktısı verilerek kampanyaya dahil edileceklerdir


Kampanya: çekiliş tarihi 26.03.2020 ve saati 14:00’dır.


Çekilişin yapılacağı açık adres: Konya Kentplaza Alışveriş Merkezi (Ana giriş alanı) – Bedir Mahallesi Ataseven Caddesi No:2 Selçuklu/KONYA . Kampanyaya dahil hediye şu şekildedir:


Kampanya : RENEGADE MY19 S4 LONGİTUDE DDCT 1.6 120 HP DİZEL OTOMATİK EURO 6D S4 STD +FONSİYON PAKETİ + TEKNOLOJİ PAKETİ (214.900 TL)


1-Kampanya sadece Kentcard sahibi müşterilere yöneliktir.


2- Katılımcılar tarafından belirtilen bilgilerin güncelliği, doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcının sorumluluğundadır.
 

3-Katılımcıların ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazete, yapılan ilan tebliği için yeterlidir.
 

4-Katılımcılar fiş/faturalarını ibraz etmek sureti ile kampanya süresi boyunca bilgisayar çıktıları alabilecektir.
 

5-Kampanya tarihleri arasında alışverişlerini iptal veya iade eden katılımcıların çekiliş hakları da iptal edilecektir.
 

6- İkramiye tesliminde bilgisayar çıktısı ve fiş/fatura ibrazı zorunludur.
 

7-Türkiye’de ikamet eden yabancı uyruklu vatandaşların ikramiye tesliminde ikametgâh tezkeresi ibraz etmeleri zorunludur.
 

8-Deha Alışveriş Merkezleri San. Tic. A.Ş. çalışanları, Konya Kentplaza Alışveriş Merkezi içerisinde bulunan mağaza sahipleri ve çalışanları ile 18 yaşından küçükler, kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.
 

9-İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.
Kampanya için 27.03.2020 tarihinde, çekiliş sonuçları Pusula Gazetesi, www.konyakentplaza.com.tr ve www.arabankentte.com adreslerinden ilan edilecektir.


Çekilişten sonra asil ve yedek talihlilerin adreslerine taahhütlü posta kanalıyla tebligat yapılacaktır.